Poplatky

Školné -  17 € mesačne

(Na základe VZN č.2/2022  mesta Šurany o určení výšky príspevku za pobyt dieťaťa v materskej škole) .

Splatnosť: cez internet banking do 10. dňa v mesiaci na účet č. SK07 5600 0000 0039 3536 3003 . Nezabudnite uviesť správny variabilný symbol (bol pridelený osobitne každému dieťaťu) a do poznámky uvedte meno a priezvisko dieťaťa, za ktoré platíte.

Tento poplatok neplatia deti:

- predškolské deti (deti, ktoré dovŕšili k 31.8. päť rokov)

- deti poberateľov dávky v hmotnej núdzi (treba predložiť doklad)

- ak dieťa nenavštevuje materskú školu 30 dní za sebou

ZRPŠ - 30 € ročne za dieťa

(Na základe odsúhlasenia rodičov na plenárnom ZRPŠ)

Splatnosť: v hotovosti na podpis, do konca októbra, triednym učiteľkám. Pri súrodencoch sa platí iba 1x

Strava -  2,10 € za deň + RN (podrobnejší rozpis je v oddieli Jedáleň)

( Výška príspevku zákonného zástupcu na nákup potravín na jedlo podľa vekových kategorií je desiata 0,38€, obed 0,90€, olovrant 0,26€).  Deťom, ktoré majú päť rokov, dotuje stravu štát. K strave všetky deti platia ešte 2€ mesačne poplatok na režijné náklady.

Splatnosť: šekom alebo internetbankingom na účet č. SK86 5600 0000 0039 3536 4006 do 5 dní od doručenia šeku. Ak ste platili šekom, poprosíme ofotiť a odoslať šek cez formulár tu na stránke, alebo priniesť ukázať vedúcej jedálne. Na prvý mesiac sa platí plné stravné, ďalšie mesiace sa odratúvajú dni z predchádzajúceho mesiaca, v ktoré bolo dieťa zo stravy vyhlásené.

Poistenie - 3,46 € ročne na dieťa

(3,20 poistné + 0,26 daň z poistenia) - iba prihlásené deti

Dieťa bude poistené pre prípad úrazu v materskej škole, denná poistná suma pri hospitalizácii je 2 €, denné odškodné od 8.dňa nevyhnutného liečenia bude 3 €. Trvalé následky, alebo smrť v dôsledku takéhoto úrazu budú odškodnené sumou 2000 €.